Minitábor na faře v Renotech 
6. 8. 2016 – 11. 8. 2016
9. ročník
 
 
 
 
Milí rodiče,
obracím se na vás ohledně pobytu vašich dětí (navštěvujících 1. stupeň ZŠ) na renotské faře o letošních letních prázdninách. Na programu 9. ročníku Minitábora je nejen spousta her a zábavy, ale jsou připraveny programy zábavné i výchovné v duchu křesťanském, výroba drobných předmětů pro vlastní potěšení i potěšení druhých, výlet, atd...
Prosím ty z vás, kteří chtějí své děti svěřit do péče mojí, ale především vedoucích - animátorů, vyplňte své ratolesti přihlášku na Minitábor, a pošlete mi ji buď mailem nebo předejte osobně.
Doklad o bezinfekčnosti přivezte spolu s dítětem v den nástupu na faru v Renotech. 
 
Termín:
nástup - 6.8.2016 (sobota) - od 17.00-18.00 hod. na faře v Renotech
zakončení - 11.8.2016(čtvrtek) - mší sv. v 18.00 hod. v kostele NPM v Renotech 
 
Zkuste dětem nabalit:
spacák, karimatku, (kdo má možnost i stan), plastovou láhev na vodu, malý batoh na výlety, kšiltovku, oblečení do lesa (pokud možno oblečení, kterého vám nebude líto, když ho dítě zničí) i do kostela, pevné boty do lesa, sandály, gumáky, pláštěnku, teplé ponožky, plavky, ručník, hygienické potřeby, opalovací krém, Panthenol, Repelent, baterku.
 
Dále kopii kartičky pojištěnce a potvrzení o bezinfekčnosti.
Cenné věci, ať si dítě s sebou nebere, neručíme za ně. Mobil děti nebudou smět používat, v případě potřeby zavolám rodičům sama. Rovněž prosím rodiče, aby během pobytu nenavštěvovali děti, narušuje to celkový chod tábora a nepůsobí dobře na psychiku dítěte. 
S dětmi můžete poslat i nějaké potraviny, které vám nebudou na vašem stole chybět -  vajíčka, zeleninu, buchtu, atd.
 
Poplatek za 1 dítě:
600,- Kč – jde o příspěvek na stravu, na zajištění hygienického WC, na dopravu na výlet, na nákup rekvizit na hry a rukodělné aktivity.
 
Těším se na vaše děti.
Soňa
 
Přílohy:
TOPlist